Opštinska liga Pećinci: Revija golova

10.10.2018. 08:42 08:45

Brestač - Mladost (P) 5:3 (3:1)

BRESTAČ: Igralište Brestača, gledalaca 50, sudija Ćirak (Deč). Strelci: Cvetković u 21. i 80,Balinović u 24, Glušac u 34. i Stojkov ski u 73. za Brestač, a Stojšić u 12, Krnjulac u 55. i D. Vasić u 64. minutu za Mladost.Žuti karton:Đurđević (Mladost).Crveni karton: Stojšić (Mladost).

BRESTAČ: A. Sretković 6, Balinović 7 (N. Sretković 6), Petaković 7, Lozančić 7, Jokić 6, Glušac 7, Cvetković 8, Savić - (Stojkovski 8), Stevanović 7, Svilar 6, M. Kovačević 6.

MLADOST: Krstić 6, Kojić 6, Petrović 5, N. Vasić 6, D.Vasić 7, Stojšić 7, Tešić 6 (Budulica 7), Đekić 6, Đurđević 6 (Poznanović 8), Krnjulac 7.

Domaćini, nisu dozvolili, nikakvo iznenađenje, iako su gosti poveli. Do kraja prvog poluvremena domaćini su preokrenuli rezultat. U nastavku domaćini su krenuili još žešće, i ubedljiva pobeda nije izostala.

D. Bracanović

Sloven - Vitez 5:0 (2:0)

SIBAČ: Igralište Slovena, gledalaca 50, sudija Lazić (Ašanja). Strelci: J. Gmizić u 28. i 69, Vukin u 40, Jankov u 65.i M. Smiljanić u 74. minutu. Žuti kartoni: Petković (Vitez). Crveni karton. Živić (Vitez).

SLOVEN: Petrović 8, Simić 7, Ž. Ilić 8, M. Smiljanić 9, Pejić 8, Kardaš 7, Vukin 7, Nikolić 7, J. Gmizić 8, Jankov 8.

VITEZ: Petković 5 (Novaković 6), N. Ranković 6, Ivanović 7, Milić 7, Lučić 6, Belić 6 (M. Radaković), Nikolić 6, Gajić 6, Miloš Ranković 6, Živić 5, Damjanović 6.

Domaćini, su imali, priliku da slave i ubedljivijim rezultatom, i igrali su celu utakmicu sa deset igrača, ali njihovi strelci, nisu bili precizni ni sa nekoliko metara. A, gol Marka Simljanića s 40 metara je za pamćenje.

Đ. Smiljanić

Sremac - Lovac 1:0 (1:0)

DEČ: Igralište Sremca, gledalaca 100, sudija Maksić (Sremski Mihaljevci). Strelac: Nader Kovačević u 17.  minutu (autogol).

SREMAC: S. Danilović, Žutić, M. Danilović, Nedeljković, Mijatović, Jurišić, G. Ludajić (M. Ludajić), M. Ilić, Kresojević, Bačevac, Milić (Ž. Jovanović, Sekulić, M. Jovanović).

LOVAC: Mirković, Glušac, Miličević, Novaković, Bošković, Dodovski, Đorđević, Nader Kovačević, Pavlović, Vukašinović (D. Garašanin), Nikola Kovačević.

D. Jurišić

Srem - Kameni 8:1 (3:0)

SREMSKI MIHALJEVCI: Igralište Srema, gledalaca 50, sudija Berber (Pećinci). Strelci: F. Matić u 4. i 17, Anrić u 10, Bajunović u 60, 75. i 80. i Nakić u 68. i 72. za Srem, K. Marković u 48. minutu za Kameni.

SREM: D. Bantić 7, Nakić 8,  I. Bantić 7, F. Matić 8 (Z. Dragosavac 7), S. Ranković 8, Turudić 8, Andrić 8, S. Matić 8, A. Ranković 8,  Bajlović 8 (Ognjenović 7).

KAMENI: Cvejić 6, Matić 6, Balaban 7, A. Stančić 7, Dragaš 6, K. Marković 7, M. Filipović 6, Bošković 6, Radojčić 6, P. Marković 6, Jovanović 6.

Ž. Jovanović

DEČ: Sremac - Lovac 1:0, BRESTAČ: Brestač - Mladost (P) 5:3, SIBAČ: Sloven - Vitez 5:0, SREMSKI MIHALJEVCI: Srem - Kameni 8:1.Hajduk iz Šimanovaca je bio slobodan.

1. Brestač             5      4      0      1      24:9  12

2. Sremac             4      4      0      0      14:2  12

3. Lovac                4      3      0      1      15:3  9

4. Srem                 4      3      0      1      13:6  9

5. Mladost (P)     3      1      0      2      8:9    3

6. Sloven             4      1      0      3      6:9    3

7. Hajduk (Š)        4      1      0      3      5:15  3

8. Kameni             5      1      0      4      9:21  3