18.09.2018. 12:45 12:47
Izvor: Dnevnik.rs

Susek - Titel 3:2 (2:1)
Ekipa Titela pružila je snažan otpor favorizovanom timu Suseka, koji je ipak zabeležio šestu uzastopnu pobedu.

Domaći su krenuli nešto opuštenije, što su gosti iskoristili i prvi deo utakmice je pripao njima.

U finišu domaći su odigrali nešto agresivnije i bodovi su ostali u Suseku. Viđeno je pet golova gde treba izdvojiti pobednosni gol Šodića na asistenciju Pavla Starčevića.

B. Starčević

SUSEK: Igralište u Suseku, gledalaca oko 150, sudija: Grahovac (Novi Sad), strelci: Prgonjić u 7. Mihajlović u 35. Šodić u 86. za Susek, Kulja 4. Vučić u 78. minutu za Titel. Žuti kartoni: Mićić, Mesaroš (Susek), Fodor, Trkulja (Titel). Crveni karton: Vukov (Titel).

SUSEK: Simić 7, Šovljanski 7, Mićić 7, Starčević 8, Nićetić 7, Šodić 8, Mesaroš 7, Marković 7 (Podnar 6), Prgović 8, Mihajlović 8 (Malešević 6), Vojnović 7 (Dražić 6).

TITEL: Major 6, Kukrić 6, Vukov 7, Fodor 7, Pavlović 7, Vučić 7, Ranđelović 6, Nikolić 6 (Stojanović 6), Kulja 7,  Hucki 6, Trkulja 6 (Katastrevski 6).

Dinamo - Borac 2:0 (0:0)

U derbiju začelja u borbenoj utakmici  slavili su domaćni. Dinamo je poveo u 52 minutu prelepim golom Janjetovića iz slobodnog udarca. Drugi pogodak domaća ekipa je postigla u 77 minutu nakon kontre.

Nakon što je isključen Vanja Sabo gosti su imali nekoliko prilika.

Ž. M.

BUDISAVA: Igralište Dinama , gledalaca 30, sudija: Gatalo (Veternik), strelci: Janjetović 52 i Kuzmanović 77. minutu. Žuti kartoni: Vojnović (Borac), crveni karton: Sabo (Dinamo)0.

DINAMO: Kapur 7, Savić 6, Pintek 5 (Kuzmanović 7) , Ilić 6, Perić 6, Janjetović 8, M. Milovac 7 (Zdravković), Mitrić 7 (Milošević) .Vukša 7, Sabo 5, G. Milovac 6.

BORAC: Dimitrijević 7 (Polovina), Jovanović 6, Vukmirović 6, Perić 6, Maričić 6 (Kesić), Bursać 6, Đorđević 6 (Maravić), Stojanović 6, Vladisavljević 6, Jurković 6, Vojnović 7.

Veternik - Železničar 3:1 (1:0)

Krenuli su domaći od prvog minuta agresivno, što je rezultovalo golom Nemanje Gvozdena.

Nakon vođstva usledila je prava uspavanka domaćih, pa su nakon poluvremena gosti uspeli golom Aljilja Bajinca da izjednače rezultat.  Kritike trenera domaćih urodile su plodom, pa je sedam minuta kasnije Bojan Malinović doneo novu prednost koju je deset minuta pre kraja efektnim udarcem potvrdio Branko Ćalija.

M. Po.

VETERNIK: Igralište Veternika, gledalaca 150, sudija: Štrumpf (Novi Sad), strelci: Gvozden u 34. Malinović u 60. i Ćalija u 80. za Veternik, a Baljinca u 53. minutu za Železničar. Žuti kartoni: Tešanović (Veternik), Popović (Železničar).

VETERNIK: Gligorijević 7, Mrkić 7, Turalo 6, Ušćumlić 7, Kupreški 7, Ognjanović 6 (Nestorović), Gvozden 7 (Tešanović 6), Malinović 8, Ćalija 7, Vuković 7, Nikolić 7 (Geri).

ŽELEZNIČAR: Blaščanin 6, Berić 6 (Mitrović 6), Popović 7, Knežević 6, Bajić 6, Ćetković 6, Jovčić 6, Baljinca 7, Milutinović 6, Đorđijevski 6 (Lalović 7), Radić 7.

Čenej - Hajduk 5:1 (4:0)

Već u uvodnim minutima Čenej je poveo iz opravdano dosuđenog jedanaesterca, pošto je Kandić oborio Salonskog, a ovaj bio neumoljiv sa bele tačke.

Grešku odbrane gostiju kaznio je Jaćimovski, a do poluvremena u strelce se upisao najpre Salonski i Lukić koji je za kratko vreme dobio drugi žuti, pa je domaćin ostao sa desetoricom igrača. U nastavku je Stankov uspeo da smanji rezultat, a priliku i za drugi gol imali su kada je u 71. minutu sudija Subašić svirao penaltik, ali je Stojanović pogodio stativu.

Sve dileme za ubedljivu pobedu domaćih razrešio je drugim golom Jaćimovski.

M. Po.

ČENEJ: Igralište Čeneja, gledalaca 100, sudija: Subašić (Veternik), strelci: Salonski u 4. (iz penala) i 22. Jaćimovski u 25. i 75. Lukić u 31. za Čenej, a Stankov u 68. minutu za Hajduk. Žuti kartoni: Ćurčić, Salonski, Lukić, Mojsilović (Čenej), Vujinović (Hajduk). Crveni karton: Lukić (Čenej).

ČENEJ: Kostić, Ćurčić (Hrubik), Dragin, Prole, Lukić, Kovačević, Stojković, Vilotijević (Mijavec), Salonski, Čabrilo (Mojsilović), Jaćimovski.

HAJDUK: Kandić, Petrović, Vujinović, Ilić, Rakić, Milenković, Stankov, Anikić (Firić), Somoru, Cvetković, Stojanović.

Bačka - Centar 3:0 (1:0)

Ekipa Centra u Begeč je doputovala sa samo desetoricom igrača. Bačka se i pored brojčane prednosti dosta mučila. Morali su momci Mirka Lukića da dođu do uknjiženih bodova. Bravu čvrste odbrane otključao je tek nakon pola sata igre spretni Pašćan, koji je na posle centaršuta savladao Matića.

U nastavku do izražaja došla bolja fizička sprema pretendenta za najviši plasman, pa su domaći sa još dva gola srušili odbranu srčanih gostiju uz strelce Leđanca i Siriškog.

M. Po.

BEGEČ: Igralište Bačke, gledalaca 100, sudija: Trninić (Futog), strelci: Pašćan u 32. Leđanac u 52. i Siriški u 80. minutu. Žuti karton: Belić (Centar).

BAČKA: Štrbac, Majstorović (Slepčev), Pavlov, Gavranić, Tancik, Inđić, Pašćan, Glišić (Stanišić), Leđanac, Linjački (Latinović), Siriški.

CENTAR: Matić, M. Vućurević, Kozarski, N. Vučuruvić, Subotić, Tomić, Simić, Sašić, Cuparić, Belić.

Veternik - Železničar 3:1, Futog - Vinogradar 3:0, Susek - Titel 3:2, Dinamo - Borac 2:0, Bačka - Centar 3:0, Obilić - Moskva 6:0, Čenej - Hajduk 5:1. Slobodan je tim: Jedinstvo.

1. Bačka            6      6      0      0      26:3  18

2. Futog            6      6      0      0      23:2  18

3. Susek            6      6      0      0      21:5  18

4. Veternik       5      4      1      0      17:2  13

5. Obilić          6      4      1      1      21:8  13

6. Čenej             6      3      0      3      12:14    9

7. Jedinstvo      5      2      1      2      10:10   7

8. Vinogradar    5      2      1      2      8:10   7