MEĐUOPŠTINSKA LIGA SREM Pećinčani pogađali stative

16.05.2018. 10:41 10:43

Donji Srem na domaćem terenu uspeo je da uzme samo bod u tukamici sa timom Bikić Do - 1:1 (0:1).

U borbenoj i dinamičnoj utakmici, domaćini su samo remizirali. Jednostavno fudbaleri Donjeg Srema nisu imali sportske sreće, promašili su  penal, tri puta su uzdrmali u stativu, a dva puta u prečku.

M. Gmizić

PEĆINCI: Stadion Suvača, gledalaca 100, sudija Vasić (Irig). Strelci: Najić u 49. za Donji Srem, Dobrić u 14. minutu za Bikić Dol. Žutini kartoni: Ćopić, Nikolić (Donji Srem), T. Miletić (Bikić Dol). Crveni karton: Basrak (Bikić Dol).

DONJI SREM: Jelača, Ljubojević, Stojiljković (Čavić), Mitrović, Vesić, Nović (Nikolić), M. Ilić, Ćopić, Najić, Radivojević, Radovanović.

BIKIĆ DO: Bratić, Utvić, Tepšić, Kladušić, Momčilović, Pavić (Kosanović), Bajrami, Kljajić (Hančovski), Subić (Mrvaljević), T. Miletić, Dobrić.

Hajduk (V) - Donji Petrovci 0:0

Imali su Višnjičani dve prilike, ali, golman gostiju Radošević, obe, je osujetio.

R. Vejnović

VIŠNJIĆEVO: Igralište Hajduka, gledalaca 200, sudija Inđić (Inđija).Žuti kartoni: Perić, Mitrović, Vejnović, V. Gavrilović (Hajduk), Čalić, Putica, Kovačević (Donji Petrovci).

HAJDUK: Mitrović 7, Antunović 7 (Đorđević 7, Petrović 7, S. Hrček 7 (Marjanović 7), V. Gavrilović 7, Radovanović 7, Arbić 7, Nježić 7 (Perić 7), Vejnović 7, Jurošević 7, Z. Dragić 7.

DONJI PETROVCI: Radošević 8, Putica 7 (Čalić 6), Buzaš 7, Jorgić 7, Diklić 7, Nedimović 7, Šaša 7, Stojanović 7, Inajatović 7, Čvorkov 6 (Ljubinković 6), Kovačević 7.

Fruška gora - Polet  1:1 (0:0)

Gosti su imali sreće. Jednostavno domaća odbrana je za trenutak zaboravila na iskusnog strelca R. Kesića, koji je bio precizan sa osam metara.A, Bežanović je poravnao rezultat. Prvo je izvrsno šutirao, a golman Đalić, je odbio loptu, koju je ponovo prihvatio Bežanović, ali ovoga puta Đalić je bio nemoćan.

D. Čučin

RUMA: Igralište Fruške gore, gledalaca 100, sudija Grozdanić (Ogar).Strelci: Bežanović u 75.za Frušku goru, R. Kesić u 56. minutu za Polet. Žuti kartoni: Mušicki, Božić (Fruška gora), Popović, Ivaniš (Polet).

FRUŠKA GORA: Vasović 7, Knežević 8, Trnić 8, Dejanović 8 (Ćuk), Mušicki 8, Bežanović 8, Tešić 8, Borović 8,  Božić 8, Samaryija 8, Mijajlović 8.

POLET: Đalić 7, Popović 8, Poljak 8, Draganić 8, Mijatović 7 (Pejović 8), Ružičić 8, Ivaniš 8, R. Kesić 8, Jović 8 (Bakić), Todorović 8, Kalezić 8.

Graničar (K) - Sloga (Č) 1:3 (0:2)

Domaćini nisu iskoristili šanse. Onda su ih Čalmanci posle dve kontre kaznili. U nastavku igre viđena je ravnopravna igra,ali bodove su uknjžili gosti. Bili su snalažljiviji.

KUZMIN: Stadion Graničara, gledalaca 100, sudija Manojlović (Sremska Mitrovica). Strelci: Konjević za Graničar, Sekuličć, Majstorović i S. Kekić za Slogu.

GRANIČAR: Vasiljević, Rakić, Zečević, Grbić, Konjević, M. Simić, Nedić, Bosanac, A. Simić, Vladisavljević, Savić.

SLOGA: Zeljković, S. Kekić, M. Kekić, Plavšić, Topić, Antonić, Sekulić, M. Cvjetić, Bogosavljević, Majstorović (Arambašić), Petković (Dragić).

G. Malešević

Zeka Buljubaša - Graničar (O) 2:0 (0:0)

Očekvalo se da će domaćin, u ovoj utakmici, slaviti ubedljivije. Ali, domaćinu, je bilo dovoljno i jedno poluvreme (drugo) pa da uknjiži tri nova boda. U nastavku gosti su igrali nešto slabije, što su domaćini i iskoristili.

Ž. Relić

RAVNJE: Stadion eke Buljubaše, gledalaca 80, sudija Grbatinić (Adaševci).Strelac: Jovanović u 65. i 75. minutu. Žuti kartoni: Petrić, Jovanović (Zeka Buljubaša),  Lazić (Graničar).

ZEKA BULJUBAŠA: Jeftić 9, Ćosić 8, Pavlović 9, M. Begović 9, Jovanović 9, Belić 8 (Nikolić ), Petrić 9, Simić 8, Martinović 8 (Konjević), U. Begović 9 (Milan Kopunović), Stanković 9.

GRANIČAR: Samaryić 7, Mihajlović 7, Knežević 7, S. Jovanović 7, Živanović 7, Dobrić 7, Petrović 7, Naumov 7, Miličević 7, Lisulov 7 (Orlović 7), Lazić 7.

Mladost (B) - Fruškogorac 1:1 (1:1)

U Buđanovcima, je odigrana dobra prvenstvena utakmica. Domaćini su bili bolji rival u toku cele utakmice, ali nisu mogli da realizuju mnogobrojne šanse.A, Todić je postigao izvanredan gol. Šutirao je s 20 metara, i lopta, je završila u rašljama.

S. Jovanović

BUĐANOVCI: Stadion Mladosti, gledalaca 100, sudija Petrović (Šid).Strelci: Prljić u 15. za Mladost, a Todić u 22. minutu za Fruškogorac. Žuti kartoni: Jovanović (Mladost), Vukojević, Dragoljub Grabić (Fruškogorac).

MLADOST: Delić 7, Obradov 7, Putnik 7, Jovanović 7, Vukin 7, Arsenović 7 (Krivošić 7), Čikić 7,  Lilić 7 (Savić), Marković 7, Prljić 7 (Vidović 7), Tufegyić 7.

FRUŠKOGORAC: Teodorović 8, Dragolub Grabić 6, Vukojević 7, Đukić 6, M. Trnić 8, I. Đorić 7 (Krstić 7), N. Trnić 7, Todić 8, Ž. Đorić 6, Dušan Grabić 7 (Kusić), Malbašić 7.

Mitros - Napredak (Ž) 0:2 (0:1)

Gosti su se predstavili kao odličan tim. Kod Mitrosa dosta se trudio Aćimović, ali nije imao podršku svojih saigrača. Na drugoj strani gosti su igrali kolektivan fudbal. Izvanredan gol je postigao Pazarski u poslednjim sekundama utakmice. Šutirao je iz slobodnog udarca s 30 metara.

R. Petković

SREMSKA MITROVICA: Stadion Mitrosa, gledalaca 100, sudija Ipač (Maradik).Strelci: Topić u 15. i Pazarski u 90.minutu. Žuti kartoni: Stojić, Tica, Popović, Topić, Pazarski (Napredak).

MITROS: Mršić 6, Mataruga 7, Santovac 6, Vladisavljević 6, Panić 7, Aćimović 7 (Vukotić 6),  Makitanović 6, Cerovac 6 (Stojanović 6), Simjanovski 7, Karolić 6 (Malinović 6), Babić 7.

NAPREDAK: Krnić 7, Sekulić 7, Madacki 7, Jović 7 (Gemeri 7), Popović 8, Topić 8, M. Božić 7,  Pazarski 8, Vujević 7, Stojić 7 (Katić 7), Tica 8 (Višnjić 7).

Sloboda - Brestač 5:2 (2:0)

Iako, su domaćini već u 21.minutu ostali sa deset igrača, jer je Gvoka zatradio crveni karton, odličnom i efikasnom igrom u napadu, i još boljom odbranom, prosto su razbili iznenađene goste.

B. Ristanović

ŠAŠINCI: Stadion  Slobode, gledalaca 100, sudija Radivojević (Bačinci).Strelci: Erić u 10. i 63, Zmijanac u 40, D. Ristanović u 86. i Tomić u 90. (iz penala) za Slobodu, a Novaković u 73. i Stojkovski u 82. minutu za Brestač. Žuti kartoni: D. Ristanović, Tomić (Sloboda), M. Kovačević, Glušac, M. Jovičić (Brestač).Crveni karton: Gvoka (Sloboda).

SLOBODA: M. Gvoka – (Grubić 8), Solarević 8, Malenković 8, Strniša 8, Tomić 8, D. Ristanović 8, Milutinović 8 (A.Alimanović 7), Zmijanac 8 (D. Alimanović), Žegarac -, B. Ristanović 8, Erić 8.

BRESTAČ: Bantić 6, J. Jovičić 7, V. Kovačević 7, Belić 6 (Glušac 7), Vučković 7, Stojkovski 6, Svilar 6, Petaković 6, Novaković 7, M. Kovačević 6, Balaban 6 (M.Jovičić).

BUĐANOVCI: Mladost - Fruškogorac 1:1, ŠAŠINCI: Sloboda -Brestač 5:2, RUMA: Fruška gora - Polet 1:1, PEĆINCI: Donji Srem - Bikić Dol 1:1, RAVNJE: Zeka Buljubaša - Graničar (O) 2:0, VIŠNJIĆEVO: Hajduk -Donji Petrovci 0:0, SREMSKA MITROVICA: Mitros - Napredak (Ž) 0:2, KUZMIN: Graničar - Sloga (Č) 1:3.