Gradska liga Novog Sada: Kameničani silni u nastavku

24.04.2018. 11:41 11:44
Izvor: Jeftić postiže pogodak za Fruškogorac, foto: D. Ivanić

​​​​​​​Fruškogorac - Susek 6:1 (1:1)

SREMSKA KAMENICA: Igralište Fruškogorca, gledalaca 100, sudija: Čobanov (Rumenka), strelci: Varničić u 45. Jeftić u 59. i 63. Brkljača u 67. i 89. i M. Lukić u 83.za Fruškogorac, Šodić u 4. minutu za Susek. Žuti kartoni: Vojnović, Starčević (Susek).

FRUŠKOGORAC: Borojević, Karać, Škrbić (Vasojević), Perović, Kukuruzović, Popović, Jeftić (M. Lukić), Varničić, Brkljača, Mijavec (U. Lukić).

SUSEK: Jakšić, Šovljanski, Dabić, Starčević, Šipka, Šodić, M. Vukmirović (Bodnar), Vojnović, Prgonjić, Marković (Stanojević), B. Vukmirović (Dragić).

Lider je u meč sa Susekom ušao opušteno, što im se na početku meča i osvetilo uz gol Branislava Šodića. Jalovo su Kameničani napadali, pa su tek u poslednjem minutu prvog dela golom Varničića uspeli da izjednače rezultat.

U nastavku je igrao samo jedan tim, pa su domaći sa dva gola Milojka Jeftića došli do prednosti, a do kraja se mreža gostiju još tri puta zatresla uz strelce dva gola Nemanje Brkljače i Mara Lukića.

D. Ivanić

Centar - Moskva 2:1 (1:1)

KISAČ: Igralište Tatre, gledalaca 100, sudija: Vukmanović (Novi Sad), strelci: Nikolić u 23. (autogol), Erbez u 80. za Centar, Černjak u 16. minutu za Moskvu. Žuti karton: Komazec (Moskva).

CENTAR: Vulin, Jovanović (Dalmacija), Milić, Erbez, Mušicki, Subotić, Vućurević, Kozarski, Ćelić (Milešević), Šašić (Markov), Brljak.

MOSKVA: Čambor, Nikolić (Tomov), Lečić, Stupar, Komazec, Perinović, Miljević (Macura), Dašić, Kremenović, Černjak, Šljivić.

Ekipa Centra zabeležila je vrednu pobedu. Ekipa Moskve iznenadila je golom Milana Černjaka, ali je sedam minuta kasnije nespretno odreagovao Nenad Nikolić na centaršut, savladao je Čambora. U daljem toku utakmice Branimir Erbez je savladao Čambora.

M. Po.

Obilić - Miletić 0:3 (0:0)

VILOVO: Igralište Obilića, gledalaca 200, sudija Dragojević (Bački Jarak) strelci: Dejan Trivunović 66. i Kalaković 78. i 81. minutu za Miletić.

OBILIĆ: Pektković 6, Dobrić 6, Milanović 6, Radaković 6, Miladinović 6, Il. Panić 6, Pavlov 6, Ilić 6, Tošić 6, Al. Panić 6 (Ćurčić) i Milutinov 6 (Mil. Panić)

MILETIĆ: Lišić7 , Požarev 7, Dejan Trivunović 8, Prugić 7 (Vučić), Bagić 7, Dobrivoje Trivunović 7(Rogić), Pavkov 7, Mračajac 7, Kalaković 8, Banjac 7 (Subotin 8), Đurić 7.

Ž. Marković

Bačka - Čenej 1:2 (1:1)

BEGEČ: Igralište Bačke, gledalaca 100, sudija: Radašinović (Novi Sad), strelci: Pašćan u 27. za Bačku, Solonski u 7. i Stojković u 88. minutu za Čenej. Žuti kartoni: Glišić (Bačka), Milošev, Dragin (Čenej).

BAČKA: Janošev, Majstorović, Pavlov, Gavranić, Tancik, Inđić, Pašćan, Glišić, Leđanac, Ninkov, Siriški.

ČENEJ: Kostić, Ćurčić, Rogić, Prole, Vilotijević, Lukić, Stojković, Milošev, Dragin, Salonski, Paulinji (Jovanović).

Punom merom ekipa Čeneja se revanširala sportskim prijateljima za jesenji poraz.

M. Po.

Fruškogorac - Susek 6:1, Centar - Moskva 2:1, Dinamo - Titel 3:2, Hajduk - Železničar 0:1, Obilić - Miletić 0:3, Bačka - Čenej 1:2. Slobodan je bio Borac.

8. Moskva                         16     6      3      7      22:22        21

9. Čenej                             15     6      3      6      25:32        21

10. Titel                          16     4      2      10     20:39        14

11. Dinamo                       16     4      0      12     21:47        12

12. Susek                          16     3      1      12     12:67        10

13. Hajduk                          16     0      2      14     8:51  2