GRADSKA LIGA NOVOG SADA Ubedljivi Kameničani

17.04.2018. 11:55 11:58
Izvor: Dnevnik.rs

Frukogorac je u Rakovcu deklasirao Borac rezultatom 0:4 (0:1).

Tim Borca pružio je bledu partiju što su znali da iskoriste igrači Fruškogorca i kazne svaku grešku pogocima. I domaći igrači su imali svoje prilike, ali su strelci zatajili. Kvalitet je bio na strani RAKOVAC: Igralište Borca, gledalaca oko 150, sudija: Dimitrijević (Novi Sad), strelci: Varničić u 37. Karać u 74. Mijavec u 82. i 89. minutu. Žuti kartoni: Maričić, Berić, Bogdanović, Novaković (Borac), Brkljač (Fruškogorac).

BORAC: Bjelić 5, Rapić 6, Perić 6 (Idrizi 5), Roganović 6, Maričić 6, Mihajlović 5 (Vasiljević), Mesaroš 6, Jovanović 5 (Novaković 5), Jurković 5, Dražić 6, Vojinović 6.

FRUŠKOGORAC: Borojević 7, Karać 7, Vasojević 8, petrović 8, Kukuruzović 8, Glišić 7, Jeftić 8, Varničić 7 (M. Lukić 7), Škrbić 7, Brkljača 7 (Jokić 6), U. Lukić 7 (Mijavec 8).

gostiju što govori i krajnji rezultat.

B. Starčević

Železničar - Obilić 0:1 (0:1)

Nakon uspešnog prolećnog starta sa puno želja i motiva u meč sa Obilićem ušla je ekipa Železničara. Međutim, nije uspela da nastavi uspešan niz. Gol odluke za ekipu iz Vilova postigao je Bogoljub Tošić.

NOVI SAD: Igralište u Industrijskoj zoni, gledalaca 50, sudija: Kljajić (Bački Jarak), strelac: Tošić u 27. minutu. Žuti kartoni: Ilić, I. Panić (Obiić).

ŽELEZNIČAR: Radoman, Berić (Jovčić), Popović, Knežević, Stevanović, Ćetković, Radić (Plavšić), Lalović, Milutinović, Đorđijevski (Šatara), Nešić.

OBILIĆ: Petković, Dobrić, Milanović, Radaković, Miladinović, I. Panić, A. Panić (Ćurčić), Pavlov, Tošić (S. Panić), Milutinov, Ilić.

M. Po.

Moskva - Dinamo 1:2 (1:2)

Ekipa iz Budisave iznenadila je domaćina i za nepunih 16 minuta stigla je do dva gola prednosti. Već u 9. minutu Dajman Kuzmanović savladao je golmana Čambora. Do povećanja rezultata gosti su stigli nakon opravdano dosuđenog kaznenog udarca uz strelca Velibora Mitrića. Uspeli su domaći da srede redove i golom Černjaka i da smanje rezultat. U nastavku i pored nekoliko prilika na obe strane rezultat se nije menjao.

NOVI SAD: Igralište Crvene zvezde, gledalaca 100, sudija: Stojiljković (Novi Sad), strelči: Černjak u 40. za Moskvu, a Kuzmanović u 9. i Mitrić u 16. minutu (iz penala) za Dinamo. Žuti kartoni: Kremenović (Moskva), Pinter (Dinamo).

MOSKVA: Čambor, Lazić, Lečić, Macura (Stupar), Dej.Dragić, Miljević, Kosanović (P. Dragić), Perinović, Kremenović (Tomov), Černjak, Šljivić.

DINAMO: Šegrt, Mitrić, Savić, Miškić (Stanić), Pinter, Ilić, Perić (Radosavac), V. Mitrić (A. Milošević), Kuzmanović, M. Milošević, Slokar.

M. Po.

Miletić - Bačka 7:2 (2:1)

Seriju pobeda u prolećnom delu prvenstva igrači i trenera Živana Jelina nastavili su savladavši slabu ekipu iz Begeča. U prvom delu mrežu nemoćnih gostiju načeo je Subotin već u 13 minutu, da bi gosti preko Siriškog u 33 minutu poravnali rezultat. Pavkov je u završnici prvog poluvremena ponovo doveo svoj tim u vođstvo. U drugih 45 minuta domaći igrači su se razigrali i postigli još 5 lepih golova .

MOŠORIN: Igralište Miletića,  gledalaca 150, sudije Jeftić (Budisava) strelci: Subotin u 13, Pavkov u 40, Dobrivoje Trivunović u 48, Prugić u 60. 68. i 86.  i Bagić 73.  minutu za Miletić,  a Siriški u 33. i Leđanac 65. minutu za Bačku.

MILETIĆ: A. Lišić-, Požarev 7, Dobrivoje Trivunović 9,(B. Lišić), Rogić 7 (Prugić), Subotin 8 (Vučić), Banjac 7, Bagić 7, Dejan Trivunović 7, Pavkov 7, Mračajac 7 i Kalaković 7.

BAČKA: Štrbac 5, Majstorović 5, Njemčević 5 Slepčev), Glišić 5, Tancin 5, Gavranić 5, Pavlov 5 (Knežević), Linjački 5, Leđanac 6 (Kuriš), Inđić 5, Siriški 6.

Ž. M.

Titel - Hajduk (G)  1:0 (0:0)

Posle nešto bolje igre u drugom poluvremenu Titeljani su došli do pobede.  Gol odluke je postignut u 74. minutu kad je Ivan Pavlović iz slobodnog udara sa 30 metara zahvaljujući vetru zatresao protivničku mrežu.

TITEL: Sportski centar Vašarište, gledalaca 100, sudija Kremić (Mošorin) strelac:Pavlović u 74. minutu, žuti kartoni: Ločki i Anđelković (Titel) a Kandić i Anikić(Hajduk) crveni karton Ilić 76 minut(Hajduk).

TITEL: Đuričić 6, Fodor 7, Ilić 6 (N. Karataševski), Ločki 6, Mladenović 6, Pavlović 8, Petrović 7, Anđelković 6, Berar 6 (Đorđević), Hucki 7, Stojanović 6.

HAJDUK: Vrcelj 6, Petrović 6, Smiljanić 6, Ilić 6, Rakić 7, Milenković 7 (Dubraja), Jevrić 6, Malbaša 7(Anikić), Cvetković 6, Kandić 6, Samorov 6.

Ž. M.

Miletić - Bačka 7:2, Železničar - Obilić 0:1, Titel - Hajduk 1:0, Moskva - Dinamo 1:2, Susek - Centar 3:0, Borac - Fruškogorac 0:4. Slobodan je bio Čenej.