Vojvodina - Zemun 0:3

18.03.2018. 13:45 16:13
Izvor: FK Vojvodina

U 28. kolu Super lige Srbije, fudbaleri Vojvodine izgubili su od Zemuna na “Karađorđu” rezultatom 0:3.

90 minut: Do kraja utakmice nije više bilo prilika ni na jednoj strani. Tako je Ekipa Zemuna zasluženo slavila u Novom Sadu. Za razliku od gostiju Vojvodina nije uspela da iskoristi nijednu priliku.

84. minut: Izmena u zemunu. Đenića je na terenu zamenio Marković.

80. minut: Navijači sa tribina uzvikuju: "Stolice odlazi". Vojvodina je izvriša i treću izmenu. Umesto Zličića ušao je Kalezić.

71. minut: Vojvodina nije iskoristila još jednu priliku. Šutirao je Vukasović, ali je pogodio stativu.

69. minut: Izmena u Vojvodini: Umesto Arsića ušao je Subotić.

65. minut: U nastavku nije bilo šansi ni na jednoj strani. Žuti karton zaradio je Zličić

54. minut: Zemun je poveo sa 3:0 iz penala. Naime, Lakićević je u šesnaestercu srušio Vukadinovića, pa je arbitar pokazao na belu tačku. Za razliku od Novosađana Zemunci su bili precizni sa jedanaesterca, a strelac je bio Vučić.

50: minut: U prvih pet minuta nastavka nije bilo prilika ni na jednoj strani. Doduše, navijači su priredili bakljadu, pa je na kratko susret bio prekinut.

Vojvodina je izvršila prvu izmenu, pa je umesto Mihajlovića drugo poluvreme započeo Mesarović.

Poluvreme

45. minut: Vojvodina je propustila izglednu priliku da smanji prednost Zemuna iz penala. Naime, neko od igrača Zemuna je u svom šesnaestercu igrao rukom. Sudija je pokazao na belu tačku, šutirao je kapiten Novosađana Jovančić, ali je golman gostiju Milošević odbranio. Tako je ostalo 2:0 za Zemun.

31. minut: Fudbaleri zemuna povećali su vođstvo na 2:0. Ponovo je Vojvodina pogrešila u odbrani, lopta se odlila do Lasickasa, koji ju je prihvtio i sa 17 metara ju je poslao u levi donji ugao Rockovljevog gola.

17. minut: Zmenu je poveo 1:0. Pogrešio je Jovančić na sredini. Zemun je došao do lopte, usledio je pas ka Simiću, a ovaj je zaobišao golmana Vojvodine Rockova i poslao loptu u mrežu domaćih.

10. minut: Prvi su do šanse na meču došli gosti i to u 6. minutu, ali su Novosađani lako rešili ovu situaciju. Zatim su priliku za pogodak imali domaći. Eze je šutirao, ali je odbrana Zemuna bila na mestu.

Partizan – Radnik         2:0

Borac – Bačka                 2:0

Javor – Čukarički           3:3

Mačva – Crvena zvezda (17)

Napredak – Mladost      (17)

Spartak – Rad                 (17)

Od 18 sati, u SC “Slana Bara” igra se finale Kupa Srbije u rukometu.

U dogovoru između fudbalskog i rukometnog kluba Vojvodina, svi gledaoci koji kupe ulaznicu za fudbalski meč između Vojvodine i Zemuna, na poklon će dobiti ulaznicu za finale Kupa Srbije u rukometu. Slobodan ulaz na odlučujući meč za pehar osvajača Kupa Srbije imaće i svi vlasnici sezonskih ulaznica FK Vojvodina, a nakon što odigraju meč protiv Zemuna, rukometnom finalu prisustvovaće i fudbaleri “stare dame”.

Fudbaleri Vojvodine dočekuju ekipu Zemuna: Vreme je za seriju pobeda

18.03.2018. 10:13 10:17