117.0208
107.8135

ПРВА ЛИГА СРБИЈЕ: Фуртула растужио бивше саиграче

06.03.2024. 15:52 16:05

Фудбалери Новог Сада поражени су од Колубаре са 2:0 у 23. колу Прве лиге Србије.

Гости су до вођства стигли у 12. минуту голом некадашњег центарфора Новосађана Николе Фуртуле који је искористио збрку пред голом домаћина и матирао Пушкића.

Тек што је кренуло друго полувреме Лазаревчани су дуплирали предност. Стрелац је био Миле Савковић који је главом погодио нечувани део мреже домаћих на асистенцију Јордана Јовановића. Након овог гола било је јасно да ће гости освојити бодове у Челареву. Истина нису се предавали „канаринци“, али су морали да честитају Колубари на победи.

В. Г.

Нови Сад – Колубара 0:2 (0:1)

ЧЕЛАРЕВО: Стадион ЧСК-а, гледалаца: 400. Судија: М. Матић. Стрелци:  Фуртула у 12.  и Јовановић у 50. минуту за Колубару.

НОВИ САД: Пушкић, Милосавић (од 68. Станисављевић), Дервиши, Сердар (од 68. Кокир), Врекић, Пашагић, Мсанга, Маига, Благојевић (од 68. Росић), Мандић, Гвозденовић.

КОЛУБАРА: Станивуковић, Васиљевић, Мацуи, Савковић, Фуртула, Кочовић, Јанковић, Брауновић, Јовановић, Николић, Јевремовић.

ПРВА ЛИГА СРБИЈЕ: ,,Канаринци" вијају нове бодове

05.03.2024. 09:09 16:47